Vánoční laťka

Sportovci, trenéři a činovníci naše klubu nezahálejí. V adventním čase je vítaná každá příležitost pro aktivní pohyb.

V adventním čase je vítaná každá příležitost pro aktivní pohyb. Členové našeho spolku už po dva roky připravují soutěž ve skoku vysokém pro děti z Dětského domova, Mateřské školy, Základní školy a Praktické školy ve Zlíně na Lazech. Část těchto dětí absolvuje část společného tréninku každé úterý. Takže to vlastně šlo podle "osvědčených not" - nejprve běh, opičí dráha, slalom a potom pořádná rozcvička. Komu to nejde na 100 procent - tomu pomohou členové našeho klubu. Je příjemné sledovat, jaký vzájemný vztah mají za tu dobu společného sportování vybudovaný. Letos byla soutěž opravdu dramatická a velmi vyrovnaná. Soupeřilo se velmi urputně a ještě urputněji se fandilo!  Nakonec nebyl výsledek až tak důležitý, důležitější byla radost ze společného sportovního odpoledne.

Děkujeme všem členům klubu za účast .

 

Fotogalerie k aktualitě