Vianočný turnaj v Púchově

Náš tým obdržel nakonec ještě jednu pozvánku na turnaj a to sice ze Slovenska. Ve dnech 8. - 10.12 se uskutečnil tradiční Vianočný turnaj v Púchově.

Náš tým obdržel nakonec ještě jednu pozvánku na turnaj a to sice ze Slovenska. Ve dnech 8. - 10.12 se uskutečnil tradiční Vianočný turnaj v Púchově. Tento turnaj je zařazen do systému Višegrádkého poháru a to společně s maďarskou Tapolcou a našim Zlínským pohárem. Letos se rozhodl pořadatel pozvat dva české týmy. Na tento turnaj tedy cestoval tradičně s naším týmem ze Zlína - také výběr Severní Moravy. Turnaj se konal za účasti dvou českých, dvou maďarských a pěti slovenských týmů. Konkurence byla velmi náročná a tvrdá. Sportovní osud nakonec svedl oba české týmy do boje o třetí místo. Ve vzájemném souboji byl nakonec úspěšný náš tým  - vyrovnávací gól vstřelil 3 sekundy před koncem a vítězství mu zajistil penaltový rozstřel. Dobrý výkon našeho týmu byl oceněn i vyhlášení ceny pro nejlepšího brakáře turnaje, kterou získal náš Miroslav Galia.

Děkuji všem za vzornou reprezentaci a hru Fair play.

Složení družstva na turnaji:

Sportovci:

Jaromír Hlavica (c), Patrik Hlavica, Pavel Minařík, Miroslav Galia, Pavel Chrastina

Partneři:

Zdenek Jokl, Jarek Suchomel

Trenér: David Bělůnek

Fotogalerie k aktualitě