Zlatá tečka za rokem 2016

Ve dnech 18. - 20. listopadu se náš tým zúčastnil Národního turnaje Speciálních olympiád s mezinárodní účastí, který se konal v Maďarsku.

Do hostitelského města Tapolca se sjelo celkem dvacetosm týmů - z toho čtyři ženské. Byla tedy k vidění celá šíře a zároveň i rozmanitost kopané ve Speciálních olympiádádch. 

Celý tento rok se v našem týmu nesl v duchu výrazné obměny kádru A týmu. Máme nejmladší tým v celé České republice - toto sebou neslo i nevyrovnané výkony. V posledním našem letošním turnaji se ukázalo, že je to správná cesta. Tým posílila také dvojice z družstva Kopretina Kopřivnice  Jakub Fojtík a Jan Širanec. Celý tým se semknul a pevně kráčel zápas od zápasu. Až nakonec dokráčel k vytouženému prvnímu místo. Těší nás, že se opět výborně projevila i naše poslední posila na postu brankáře Miroslav Galia. Poděkování za maximum odvedého výkonu patří však každému z týmu. 

 

Tradičně se turnaj uskutečnil v atmosféře plné přátelství a duchu fair play. Volné chvíle využil tým na prohlídku města, protože nejen fotbalem je člověk živ. Na tento turnaj jezdíme prakticky, jako na návštěvu k naší maďarské rodině. A ta našemu týmu otevřela svoji přátelskou tvář a pohostinnost. 

Poděkování patří celému realizačnímu týmu na turnaji: 

Sportovci:

Jaromír Hlavica (c), Patrik Hlavica, Pavel Minařík, Miroslav Galia, Jan Širanec

Partneři:

Zdenek Jokl, Lukáš Lisal, Jakub Fojtík

Realizační a trenérský tým:

David Bělůnek, Lukáš Svobodník

 

Fotogalerie k aktualitě