Na turnaji v Trnavě

Náš tým přivezl ze Slovenska bronzové medaile

29.9. se v Trnavě na Slovensku konala tradiční župní paraolympiáda. Kromě sportovců s tělesným handicapem je také určena pro turnaj v kopané naší kategorie. Do Trnavy nás vždy ze náš kamarád - Tibor Veres, ředitel DSS Okoč. Velmi rádi tam jezdíme. Hraje se zde systémem 4+1 a to bez hrajících parnerů. Máme tedy možnost pořádně naše kluky prověřit a ti mohou ukázat co v nich je. Letos to měl náš tým velmi obtížné - z různých důvodů se turnaje nemohla zůčastnit řada našich sportovců a tak se nakonec do Trnavy vydal tým 4 hráčů. Hrál tedy vždy oslaben o jednoho hráče a bez možnosti střídání. Tato skutečnost však tým spíš nabudila a odehrál celý trunaj se vztyčenou hlavou. Stříbrné medaile prohrál až v těsném penaltovém souboji s týmem Zsira . Po turnaji nám pořadatel připravil zajímavý výlet na zámek Červený kameň. Večer nás čekalo příjemné překvapení - protože kromě zisku třetího místa, byl náš sportovec Pavel Minařík vyhlášen nejlepším hráčem turnaje - DĚKUJEME VŠEM ZA PŘÍKLADNOU REPREZENTACI A TÝMOVÉHO DUCHA NA TURNAJI. 

Složení týmu na turnaji: 

Jaromír Hlavica, Patrik Hlavica, Pavel Minařík, Miroslav Galia

Trenér: Zdeněk Jokl

Vedoucí týmu: David Bělůnek 

 

Konečné pořadí: 

1) Disjéno (HU)

2) Zsriza (HU)

3) Zlín (CZ)

Fotogalerie k aktualitě