San Marino s bramborovou příchutí

Ve dnech 15. - 18. 10. 2016 se náš tým vydal na svůj první turnaj v letošní sezóně. Bojoval v těžké konkurenci na turnaji v San Marinu a obstál.

Ve dnech 15. - 18. 10. 2016 náš tým vycestoval na svůj první turnaj v  letošní sezóně. A začalo to hned naplno nejvzdálenějším podnikem této sezóny - turnajem v San Marinu. Do turnaje se zapojilo celkem osm družstev z Itálie, San Marina, Monaka a České republiky. Zejména italské týmy jsou ve Speciálních olympiádách na vysoké úrovni a tak se těšil celý tým na sportovní srovnání družstev. Bylo to těžké, ale nakonec obstál ....

Zápasy v základní skupině:

SK Zlín vs.Castellarano 1:1 (náš gól J. Hlavica)

SK Zlín vs. San Marino 1:1 (náš gól J. Hlavica)

SK Zlín vs. Turín 3:1 (Náše góly 2x D. Vítek, 1 x P. Minařík)

Hrací systém turnaje byl neúprosný - tak nás jen jeden gól dělil od postupu do finále. Tým se musel soustředit na boj o bronzové medaile. Proti nám však stál fantastický tým ze Sardinie. Byl to zápas, který se nakonec stal vrcholem turnaje. Ve velmi emotivní bitvě plné šancí se na konci sice radoval soupeř, ale náš tým mohl odejít se vztyčenou hlavou. Důkazem kvality tohoto zápasu bylo i ocenění, jako nejdramatičtejší zápas turnaje v podobě plakety. Na závěr došlo i na koupání v moři a na uvolnění trocha plážového fotbálku.

Složení týmu na turnaji:

Jardomír Hlavica, Partik Hlavica, Pavel Minařík, Dominik Vítek, Miroslav Galia, Lukáš Svobodník, Zdenek Jokl, Lukáš Lisal a Jana Tkadlecová

Trenér: David Bělůnek

 

Fotogalerie k aktualitě