Poslední turnaj sezóny - aneb sedm statečných v akci

Z Maďarska vezeme bronzové medaile, tým se statečně popral i s malým počtem hráčů.

Na závěr sezóny 2015/16 se náš tým zůčastnil turnaje v Maďarsku. Tento turnaj hostilo město Balassagyarmat. Hrál se v areálu místního fotbalového klubu a to v hracím systému 7 unified. Zapojilo se do něho celkem 14 mužských a 5 ženských týmů.

Náš tým přicestoval v omezeném složení - po celou dobu turnaje měl jenom sedm hráčů. nemohl tedy vystřídat žádného z hráčů v průběhu utkání. Poprvé také hrál v zápasovém zatížení náš sportovec Lukáš Sabák.

Turnaj to byl opravdu těžký a každý další zápas bolel - ale náš tým opravdu ukázal svoji morálku a bojovnost. Nakonec v zápase o třetí místo porazil tým z Diosjéna 2:1 a získal bronzové medaile. Rozhodující gól vstřelil právě benjamínek našeho týmu Lukáš.

Velkou pochvalu zaslouží všichni sportovci i parneři. V posledním tunaji sezóny měl kapitánskou pásku Jaromír Hlavica.

Složení týmu na turnaji:

Jardomír Hlavica, Lukáš Sabák, Partik Hlavica, Pavel Minařík, Lukáš Svobodník, Jaroslav Suchomel, Zdenek Jokl

Trenéři na turnaji : David Bělůnek, Lukáš Lisal

Tímto tým ukončuje letošní sportovní část svého programu - přípravnou část na novou sezónu zahajuje v měsíci září.

Fotogalerie k aktualitě