Sjednocená kopaná na filmovém festivalu

V rámci filmového festivalu pro děti a mládež se náš sportovní klub ujal organizace několika zajímavých akcí. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši účast !!!

V rámci filmového festivalu pro děti a mládež se náš sportovní klub ujal organizace několika zajímavých akcí. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši účast !!!

Tento týden se nese v duchu několika našich prezentačních akcí konaných v rámci Mezinárodního festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Festival je nejstarší a největší filmový festival filmů pro tuto věkovou kategorii na světě. Každoročně se na něj soustředí pozornost desítek tisíc účastníků, medií a sponzorů. Účastní se jí také mnoho světových i tuzemských hvězd. Pořadatelé vždy pečlivě vybírají organizace pro spolupráci. Těší nás, že letos bylo vybráno i České hnutí speciálních olympiád - poděkování patří za laskávou podporu a lobování naší patronce Martině Dlabajové.  

Na festivalu nás bude reprezentovat i náš čestný předseda Vlastimil Harapes, Prezidentka našeho hnutí Hana Válková a Národní ředitelka Martina Středová. Hlavním organizátorem je  SK Sjednocená kopaná Zlín ve spolupráci s klubem SK Berani Naděje Zlín.

A nyní již k programu: 

 

31.5. - 1.6. - "Speciální prolínání"

Prezentační akce konaná přímo v centru festivalového dění.

Slavnostní zahájení 31.5. v 10,00 hod 

31.5. "Duhový večer" 

Prezentační večer pro spolupracující humanitární organizace,

videoprezentace našich aktivit v dobré společnosti (Unicef, Kapka naděje)

 

                                                 

 

3. června "Šlápněme spolu do pedálů"

Benefiční akce na naši podporu

Natočenou vzdálenost na tachometrech rotopedů přemění Nadace ČEZ ve finanční dar, který poputuje na aktivity Českého hnutí speciálních olympiád.

Šlapeme na náměstí Míru ve Zlíně, předání šeku v 18,00 hod


 

Těšíme se Vás na všech těchto akcích - více o Filmovém festivalu naleznete zde: http://www.zlinfest.cz/