Setkání s Rotary

Náš spolek se prezentoval v Rotary klubu ve Zlíně. Delegace měla příležitost představit hnutí Speciálních olympiád i aktivity našeho spolku.

Díky naší vzácné patronce Martině Dlabajové a pozvání Rotary klubu ve Zlíně se nám dostalo exluzivní příležitosti k vzácnému setkání. Hostitelským místem se stala nádherná Baťova vila ve Zlíně, která plně dokreslovala vyjímečnost členů místního districtu Rotary klubu. Na tomto setkání mohl náš spolek prezentovat cíle, myšlenky a poslání Speciálních olympiád a také  aktivity této organizace ve Zlíně. Úvod do celého večera zařídila právě poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová, slova se poté ujal ředitel sportu kopaná Českého hnutí speciálních olympiád a zároveň předseda našeho spolku pan David Bělůnek. Ve své prezentaci přiblížil Rotariánům celosvětové hnutí Special olympics a jeho aktivity. Po této prezentaci se dostala řada i na živou debatu o těchto zajímavých tématech. Náš spolek byl zastoupen také Zdenkem Joklem - hlavním trenérem, Lukášem Svobodníkem - asistentem hlavního trenéra a nejdéle hrajícím partnerem, Lukášem Lisalem - trenérem mládeže a jednatelem našeho spolku a  Janou Tkadlecovou hrající partnerkou z našeho týmu sjednocené kopané. Věříme, že tento večer byl jen startovacím blokem další možné spolupráce Rotary klubu ve Zlíně a našeho spolku. 

 

Poděkování patří především Martině Dlabajové za péči a vášeň, se kterou naše aktivity podporuje, a Rotary klubu Zlín za věnovanou pozornost a prostor pro prezentaci. 

Fotogalerie k aktualitě