Vianočný turnaj v Púchově 2015

Ve dnech 11. - 12. prosince se uskutečnila další část turnajové série VisegrádCup. Poslední zastávkou byl Púchov a náš tým zde bojoval v těžké skupině a neztratil se. Na Vianočnom turnaji v Púchově nás vždy čekají kvalitně připravení soupeři. Nebylo tomu jinak ani tento rok. Celkem deset týmů (osm slovenských, jeden maďarský a jeden český) se utkalo o poháry a medaile v poslední zastávce letošního VisegrádCupu.

Na Vianočnom turnaji v Púchově nás vždy čekají kvalitně připravení soupeři. Nebylo tomu jinak ani tento rok. Celkem deset týmů (osm slovenských, jeden maďarský a jeden český) se utkalo o poháry a medaile v poslední zastávce letošního VisegrádCupu. Během rozřazovacích bojů a zápasů ve skupině potkal náš tým soupeře z Povážské Bystrice, Košic, Bardejova, Bytče  a maďarské Pápy. V semifinále bojoval náš tým velmi statečně a do poslední sekundy držel s Povážskou Bystricou nádějný stav 3:3 - dokázal vyrovanat ze stavu 2:0 i 3:1. Bohužel -  právě ta poslední sekunda a gól v naší síti - je rozhodnuto. Smutek a zklamání vystřídala poté radost ze zvládnutého zápasu o třetí místo s Bardějovem. Individuální ocenění "Nejlepší hráč turnaje" získal poté Dominik Peréz z našeho klubu - gratulujeme. Významnou události našeho týmu byla první účast naší nové hráčky Jany Tkadlecové. Ta u nás trénuje od podzimu na pozici partnerky. Svoje umění měla možnost ukázat jen v necelých  třech utkáních, než ji vyřadilo ze zápasů svalové zranění. Přesto předvedla úctyhodný výkon, vítáme ji u nás a těšíme se na další tréninky a turnaje.  

Složený týmu: 

Dominik Peréz, Patrik Hlavica, Jaromír Hlavica, Dominik Vítek, Vítězslav Lebánek, Jana Tkadlecová, Zdenek Jokl, Lukáš Svobodník

Trenéři: David Bělůnek a Lukáš Lisal 

Konečné pořadí: 

1) Povážská Bystrica

2) Košice

3) Zlín

 

Fotogalerie k aktualitě