Velký úspěch našeho týmu v Maďarsku

Ve dnech 13. - 15. prosince se uskutečnil Maďarský národní fotbalový turnaj v Tapolce. Náš tým zde obsadil v široké, mezinárodní konkurenci osmnácti družstev vynikající první místo.

Po úspěšném turnaji ve Zlíně pokračoval Višegrádský pohár dalším turnajem v Maďarsku. Tentokrát ho hostilo balatónské městěčko Tapolca. Konkurece týmů byla opravdu velká a těžká. Ale ani v takovéto konkurenci se náš tým neztratil a vybojoval první místo. Během celého víkendu obdržel jen tři góly, což bylo skvělou prací gólmana i všech hráčů v obraně. Velké poděkování patří členům týmu za příkladnou reprezentaci a vynikající výsledky. 

Složení týmu: Dominik Peréz, Jaroslav Hlavica, Patrik Hlavica, Lukáš Minařík, Zdenek Dvořák

Partneři: Zdeněk Jokl, Lukáš Svobodník

Trenér : David Bělůnek 

 

Višegrádský pohár se uzavře ve dnech 11. - 12. prosince na Slovensku v Púchově. 

 

 

Fotogalerie k aktualitě